قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

وسایت مجموعه اینجابرگر با آدرس اینترنتی injaburger.ir  تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و درج هرگونه موارد سیاسی، غیراخلاقی و مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی باعث حذف کاربر مورد نظر خواهد شد.

استفاده از نام کاربری مناسب به منظور ثبت نام در سایت الزامی می باشد. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اکانت کاربر حذف خواهد شد.

هنگام ثبت سفارش درج اطلاعات صحیح در مورد آدرس و شماره تلفن معتبر و قابل دسترسی الزامی می باشد.

هرگونه سفارش مشروط به موجود بودن غذا و تایید از جانب رستوران خواهد بود. در صورتی که غذا به هر دلیلی موجود نباشد سفارش لغو و به مشتری اطلاع داده می شود. هنگامی که غذایی به صورت آنلاین سفارش داده می­شود ایمیل جهت تایید و یا عدم تایید سفارش برای مشتری ارسال می گردد تا از جزییات سفارش مطلع گردد. در ایمیل تایید سفارش، اطلاعاتی از جمله زمان تقریبی آماده شدن سفارش و زمان تقریبی تحویل سفارش، به مشتری ارسال می گردد. همچنین ایمیل عدم تایید سفارش، اطلاعاتی از جمله لغو سفارش و مواردی از سفارش مشتری که در هنگام سفارش رستوران قادر به ارائه  آنها نمی باشد را شامل می شود.

در صورتیکه غذای سفارش داده شده در وب سایت موجود باشد، در اسرع زمان آماده و طبخ و ارسال میگردد.

زمانی که یک سفارش ثبت و تایید می ­شود امکان لغو آن وجود نخواهد داشت.

در صورت عدم تایید سفارش مشتری به هر دلیل وجه پرداختی آنها با توجه به سیستم بانکی حداکثر تا ۲۴ ساعت به حساب بانکی آنها مسترد خواهد شد.

در سفارش آنلاین، تحویل غذا توسط سرویس های آنلاین ارسال کالا مانند الو پیک و اسنپ باکس و به آدرس تعیین شده هنگام ثبت سفارش ارسال خواهد شد و هزینه پیک توسط مشتری و پس از تحویل غذا پرداخت می گردد.

تمامی مسئولیت­های احتمالی ناشی از غذای ارسال شده پس از تحویل به عهده مشتری خواهد بود.

در صورتی که در زمان تحویل غذا مشتری حضور نداشته باشد و یا موفق به تحویل آن نگردد تمامی مسئولیت متوجه شخص مشتری خواهد بود و فرض بر این است که مشتری غذا را دریافت کرده است و مسئولیت و مشکلات احتمالی آن متوجه شخص مشتری خواهد بود. مشتری باید تضمین کند که در زمان ارسال سفارش هماهنگی های لازم برای دریافت سفارش صورت گرفته است. مسئولیت هر گونه خسارت یا هزینه احتمالی در نتیجه عدم دسترسی مناسب برای تحویل غذا بر عهده فود سنتر نخواهد بود.

تمامی قیمت های اینجابرگر که بر روی وب سایت ارائه شده است در زمان انتشار صحیح بوده اما اینجابرگر حق تغییر آنها را در آینده برای خود محفوظ می دارد.

اینجبرگر این حق را برای خود محفوظ می دارد تا پیگیری های لازم را در چهارچوب قوانین پیرامون جبران خسارات وارده در پی ارسال اطلاعات اشتباه از سوی کاربران به عمل آورد. همچنین برای کابران این حق محفوظ است تا بتوانند از طریق شماره 02188916262 ویا ایمیل info@injaburger.ir  مراتب هرگونه سوء استفاده را اطلاع دهند.

اینجابرگر تمامی اقدامات لازم را در جهت تامین امنیت داده ها و اطلاعات مشتری را انجام داده است اما مسئولیت اتفاقات ناخواسته را بر عهده نخواهد گرفت.

تمامی سفارشات اینترنتی غذا در سایت injaburger.ir آرشیو می شود و در صورت نیاز قابل رجوع خواهد بود.

مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام، نام خانوادگی، آدرس و شماره تلفن بر عهده مشتری است. در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش، هزینه سفارش و ارسال غیر قابل برگشت خواهد بود.

شکایات، انتقادات و پشنهادات مشتریان برای مجموعه اینجابرگر بسیار حائز اهمیت می باشد و تمام سعی خود را خواهیم کرد تا در سریعترین زمان ممکنه پیگیری نماییم.

اینجابرگر این حق را برای خود محفوظ می دارد تا به صورت مستقل در هر زمان و بنا به صلاحدید خود هر سفارش و یا هر نام کاربری را لغو نماید.

قرارداد بین اینجابرگر و مشتریان شامل قوانین و مقررات، سیاست حفظ حریم خصوصی و دستور العمل پرداخت می­شود. هیچ مورد دیگری که به صورت ضمنی یا صراحتاً بیان شده باشد، مشمول این قرارداد نمی­شود.

امکان تغییر مفاد قوانین و مقررات وجود دارد.

امید است که با به کارگیری این قوانین و مقررات و دستورالعملهایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم خدماتی هرچه بهتر به شهروندان عزیز ارائه دهیم .شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه سرویس دهی بهتر حمایت نمایید.